Вода, огън и въздух в едно

Зона на родените под знак Скорпион

Вода, огън и въздух в едно

Мнениеот Desi_slava » 06 Яну 2013, 16:18

Привет... Родена съм на 16 Ноември '97, Велико Търново в 22:30. Което ще рече че съм зодия Скорпион, с асцендент Лъв, а луната е в Близнци. Това са вода, огън и въздух ако не се лъжа? Струва ми се странно да не се засичат поне две стихии? :D Какво мислите за такъв човек? Да чуя нещо интересно :)
Desi_slava
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Stargazer » 06 Яну 2013, 19:35

Огледалце, огледалце на стената...

Искаш да ти кажем нещо възхитително или да се опитаме да бъдем обективни? Мисля че лъва си проличава веднага а скорпиона може би се възползва от момента за да се промъкне незабелязан. :D
Слънце везни, асцендент скорпион, луна дева
Stargazer
любител
любител

Мнениеот Desi_slava » 06 Яну 2013, 19:44

Ми честно казано и аз не знам какво искам да чуя... Доста съм изчела за скорпиона и асцендент лъв, ама никъде не видях "тълкуване" когато са комбинирани, та си помислих, че тука може и да излезе нещо :D Иначе почти не се разпознах в това дето съм го чела...
Desi_slava
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Stargazer » 06 Яну 2013, 20:28

Правилно си разбрала за астралните ти аспекти. Да се надяваме че опитните астролози ще се включат в темата за да ти дадат по компетентен отговор. Но и ти помисли какво точно искаш да разбереш, дали търсиш решение на някакъв проблем или просто любопитстваш.
Stargazer
любител
любител

Мнениеот Desi_slava » 07 Яну 2013, 16:14

Просто любопитствам.
Иначе ми се ще да разбера как ме възприемат хората, каква съм в очите им... Примерно при първа среща (когато обикновено съм толкова притеснена че може и да забравя въобще да се представя :D ) или жестовете и постъпките ми какво впечатление оставят. Но не мисля че зодиака може да помогне тук :wink: :wink:
Desi_slava
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Stargazer » 07 Яну 2013, 21:35

Според мен, как те възприемат хората не зависи само от теб, всеки те възприема през неговите сетива. Има хора които на бялото черно могат да кажат има и много точни хора. Също така хорат обикновено реагират и възприемат различно в зависимост дали са в колектив или сами (на четири очи) и тнт... :) За това най добре е да бъдеш себе си. Макар и днес да е лукс да бъдеш себе си, поради много причини но, това е друга тема, в такова общество живеем в момента... А и май това един от основните проблеми на твоята възраст. Астрологията може да ти помогне да идентифицираш нещата в теб на които може би е нужно да обърнеш внимание но, ти трябва да положиш усилия ако искаш да промениш нещо в себе си и тея промени е трудно да станат за 2 дена, човек се учи постоянно. Също така астрологията може да ти помогне да разбираш другите хора по добре, разбира се, първо трябва да разбереш астрологията добре :)

Когато общуваш с хората показвай добрите си качества но, без да прекаляваш, не мисли за негативните, и не мисли прекалено какво впечатление оставяш у другите, така може би ще си по спокойна.
Stargazer
любител
любител

Re: Вода, огън и въздух в едно

Мнениеот жанр » 12 Яну 2017, 00:08

Все още не съм имал и опит, така че аз оценявам вашите съвети. Поздравявам те
жанр
новопостъпил
новопостъпил

Назад към Скорпион