връзка между мъж водолей и жена козирог

Зона на родените под знак Водолей

връзка между мъж водолей и жена козирог

Мнениеот stan0033 » 16 Яну 2012, 17:43

дали според вас е възможна връзка между водолей роден на 30 януари и козирог родена на 22 декeмври?
Зодия Водолей
Асцендент Водолей
Луна Телец
stan0033
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот ladyMO » 16 Яну 2012, 19:28

mnogo oskydna informacia davash. trqbvat godina, chas i mqsto na rajdane
Слънце Везни, Асц. Водолей, Луна в Скорпион, Меркурий в Скорпион, Венера в дева, марс в дева, юпитер- водолей, сатурн в скорпион, уран в стрелец, нептун в козирог, плутон в скорпион, juno - skorpio
ladyMO
наблюдател
наблюдател

Мнениеот stan0033 » 16 Яну 2012, 19:57

аз - 1993
тя - 1994
и двамата от Стара загора
нe мисля, че е нужна повече информация ;p ама все пак питайте ако ви трябва, за да ми отговорите на въпроса
Зодия Водолей
Асцендент Водолей
Луна Телец
stan0033
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Decu » 18 Яну 2012, 12:04

По принцип е възможна, но с много компромиси от двете страни. Самата аз съм в такава връзка, понякога вятърничевостта на Водолея изкарва от равновесие подредения Козирог :)
Слънце- Козирог, Асцедент- Овен, Луна- Стрелец
Decu
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот milenaG » 09 Ное 2012, 09:18

Аз козирог с асцендент близнаци, луна риби- той водолей с асцендент рак ( ?) - аз 28.12.1984 - той 26.01.1986

В двойка съм от една година . Отначало не се понасяхме с това момче, всмисъл седяхме един до друг той ми задаваше безумни въпроси за внимание, аз го режех, комуникацията постепенно стана по-нормална прерастна в приятелска той се държеше супер добре , услужливо , предлагаше занимания , но нищо повече, по някакъв начин беше плах , а и аз не го възприемах за нещо повече. Харесвах нещата такива каквито са. В последствие разбрах , че си е намерил приятелка и подивях, разбрах че имам чувства към него , питах се дали не е просто , за да си докажа нещо , но времето доказа че не. Разкрих му ги , той беше не само объркан , но и адски недоверчив и несигурен в думите ми. Каза ми че не може да бъде , че е моментно. Но аз настоявах, постепенно между нас нещата станаха. Той все още беше с приятелката си , за която твърдеше, че не му е никак на сърце, че просто нещата са станали лесно и затова с нея. Нямах право да се бъркам, единствено това леко лицемерно отношение от негова страна към нея не ми харесваше. В един момент той се раздели с нея , без да и дава причини , чувстваше се ужасно, че е наранил някой, не искаше да се радва дори на нашите вече свободни отношения. Мина му , почнахме все повече да се сближаваме въпреки неговата скованост и несигурност, почувства , че наистина го обичам и пръв ми каза тези думи. Постоянно повтаряше как така съм променила отношението си към него от толкова студено към толкова любвеобвилно. Връзката ни се развиваше въпреки различията във вкусовете ни, все пак я криехме на работа, а после просто държахме настрана хората. От лятото се караме поради няколко причини все още е несигурен в мен , мисли , че ми е скучно и неспонтанно с него, че по някакъв начин единствено ми е удобен , а не е така. Заради тази несигурност ме е обиждал мислейки си че съм имала много мъже , че не знае дали още не поддържам връзка с тях , включително от нищото ме е гонил от тях. Обвинява ме , че не съм го питала боли ли го през периода на една сериозна негова болест, че не мъ помагам в домакинството ( почти всичко прави той у тях , но за мен е педант и не искам да му се меша, защото все е недоволен) . Караниците назряха, взех си едноседмичен отпуск и се прибрах за малко в родния град да се абстрахирам, (унинието ни на работа и на двамата също ни влияеше). Той ми пишеше през това време , но тъй като беше ту язвителен реших да не му отговарям малко докато съм там. Връщам се и чакам да ме потърси , виждаме се на работа всеки ден , а той нищо. Потърсих го първа аз както почти всеки път става ( той е пълен инат). Едва, едва ми повярва , че в града ми не съм била с бивши и''неебателна'' както той ме изкарва и че ми бил само на повикване. Пооправихме се , пак се карахме и оправяхме . Докато един ден не видях че си пише с нова колежка на вътрешния работен чат . Отначало запазих самообладание, той се притесни , но ми каза , не е нищо, губене на време. Все повече подивявах , как през времето, през което ме е нямало е използвал случая да си намери нещо за развлечение, започнах да искам обяснения, д апритискам , той повтаряше , че е нищо , но се инатеше да не мъ се бъркам да спре. Познавам го търси внимание и обича да флиртува с жените. Много се карахме, аз се обсебвах и исках да ми каже, че както мен иска да запази отношенията ни , а той ми повтаряше ''просто не става , виждам те страдаш, плачеш, искам да си по-силна , поне ми дай време след всички тия кавги , напрегнато е между нас''. В момента решаваме да си дадем време без срокове , без обещания , че ще се съберем отново . Но присъствието на това момиче в този момент от връзката ни ме разсейва адски много при положение , че знам , че той е пратил мейл на друга колежка казвайки за въпросното момиче '' Новото парче е много яко'' и то докато тя е била там ( видяла го е ). Това което ме боли е че цялото внимание било то дори приятелско отива за нея, защото според него между нас е адски напрегнато и ние почти не си пишем на работа вече , а имахме доста силна приятелска връзка. Аз от моя страна пресилвам адски много , преследвам го , не му давам време , това го отблъсква и отвращава от мен , но имам нужда да знам защо е тоолкова черноглед към връзката ни? Дали ме е използвал защото съм добре изглеждаща , по-общителна и защото му давах обич ( казвал ми е че с мен се чувства добре, защото се чувства обичан). Казвал ми е че не прави нищо без чувства на което му вярвам , но и че е свикнал жените да го свалят ( ами ако колежката ни просто пристъпи към нещо дали ще е още нищо) .
В момента аз искам да си дам време да помисля над нещата, но го правя главно и заради него, адски ми е трудно да съм хладнокръвна в работна среда , той вижда и усеща , че съм смачкана, че все аз го преследвам. Казва ми, че чувствата му започват да се смачкват от всички кавги и че няма 3ти човек, а е внушение, но не престава , казва ми че иска просто въздух , но не съм сигурна . Постоянно си мисля как му е интересно в новата си комуникация, как ме забравя...как цялото внимание което беше към мен го проектира към друга.
Искам си го.
milenaG
новопостъпил
новопостъпил

Re: връзка между мъж водолей и жена козирог

Мнениеот Omegamaks » 30 Сеп 2016, 14:24

Ако все още важи това да си го върнеш можеш да опиташ да му се довериш и да видиш дали наистина ще се върне.Ако не го направи значи явно трябва да потърсиш друг начин. Късмет!
Omegamaks
новопостъпил
новопостъпил

Назад към Водолей