МЪЖЪТ РИБИ

Зона на родените под знак Риби

Мнениеот messerschmitt » 07 Яну 2013, 23:46

E, какво да ти кажем... Може наистина да си е зает човекът. След като толкова пъти той те е канел, не виждам защо сега да се покрива.
Аватар
messerschmitt
любител
любител

Мъж зодия Риби

Мнениеот nellydg » 08 Яну 2013, 11:45

Здравейте. Знам, че е зает и не ме лъже, защото сме колеги, и знам как му е графика, ако няма някаква промяна, и все пак може да отдели ден или дори една събота или неделя, да излезем. :) Според приятелки, нямал желание и затова отказвал поканите ми, приятелите ми мислят същото, дори скоро ще ме запознават с едно момче, според тях щяло да ми хареса, аз не мисля така, но ще се запозная с него. А за Рибока, дето ме е завладял не знам какво да кажа, виждам че е искрен, честен, дори срамежлив, тая стеснителност му пречи, също, като него и аз съм мн притеснителна, макар да не ми личи. Бихте ли ми дали съвет, какво да предприема, за да се видим пак на 4 очи, той самият каза че искал да поговорим, но в работата не става. :) :wink: Нямаме възможност да останем насаме, и все пак в работната среда не е удачно, защото и стените имат уши, а не би ми било приятно да почнат да говорят за нас. :) След, като е стеснителен, да поема ли инициативата, или да изчакам да видя той какво ще предприеме. С този представител на зодия Риби имаме много общи теми на разговор, интереси, стилове музика, жанрове литература, и двамата обожаваме танците особено латино танците, в частност салсата, харесваме пързалянето с кънки на лед, с тази разлика че не си падам по ските, сноуборда и др зимни спортове, докато той ги обожава. :) :)
Аватар
nellydg
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот apache13 » 26 Фев 2014, 03:01

Да, истинска магия си е да те обича мъж от зодия Риби. Тъкмо го помисляш за тих, добър, мълчалив, за някой, който няма мнение или не иска да ти отговори като го питаш и, ето го той гледа залеза и откриваш, че изпитва същото усещане за красота като теб, после изведнъж откриваш, че е забелязал новата ти чанта, новите ти обувки, чадъра, който си си купила от престижен магазин. Дори забелязва, че си плакала, когато си се опитала да го прикриеш под дебел пласт грим, но нищо не ти казва, само те поглежда с поглед, изпълнен със съчувствие. Един такъв е сдържам и сериозен, обаче забелязваш, че все си купува онзи жълт вестник с голите мадами и с футбол, после го виждаш на камерата как се е заключил отвън /бил е разсеян/ и е влязъл през прозореца. Иначе той пак си е толкова мил и вежлив, но е в полумечтателно полу-в-реалността състояние и започва да проявява интерес към тебе, да те пита лични неща. тъкмо се чудиш какво ли му е станало и как така не си забелязала, че е толкова добър, тъкмо си помисляш, че ти е един 'истински приятел' и ... той внезапно те целува ... с една такава целувка, че вече никога не забравяш, че ... той е ... Мъж. Няма спасение, мили момичета! Но пък кой ли иска да бъде спасен :)?!
Слънце в Лъв, Луна във Водолей, Асцендент в Дева, Венера в Дева, Марс в Скорпион
apache13
наблюдател
наблюдател

Re: za mujete ribi

Мнениеот MilkoHristov87 » 13 Дек 2015, 18:43

Toni_68 написа:dosega v jivota si imah 4-ma muje Ribi.Vsi4ki bqha mnogo razli4ni po harakter.Ob6toto mejdu tqh e,4e sa djentul meni,NO ADSKI REVNIVI.Izpadala sum v mnogo konfuzni situacii,bez da davam povod za revnost.Osven tova sa strahlivi da poemat iniciativata purvi.Ako v jivota ne im provurvi,stavat sprihavi,revnivi kompleksari,koito za da sa sigurni v teb,ili ti pravqt smu4ki,sinini i kakvo li o6te ne,ili te zlepostavqt pred priqtelkite ti kato flirtuvat s tqh.Dobre,4e ne sum revniva i sum 6iroko skroen 4ovek.
V kraina smetka oba4e,ne riskuvah da se omuja za muj-ribi

Жалко че си попаднала на ревниви риби по принцип не сме такива... лично за мен ревността особено неоснователната е болестно състояние на мозъка и психиката... мале мале от това което чета си попаднала на възможно най лошият вид риби радвам се че не съм от тях :D :lol: благодарен съм на майка си която ме е възпитала така и честно казано я имам и като майка и като сестра... а между другото е много важно какви са родителите на хората с които си била... детето е като топка глина и родителите го оформят като личност и характер лично за мен да направиш дете особенно в днешно време е изключителна отговорност днешната младеж е пълен леш нямат нито ценности нито морал.... празни черупки са 90% от родените след 90-та година особено... но това си е само мое мнение никой не е длъжен да се съгласи с мен... надявам се да си намериш някоя добра рибка като делфинче или нещо такова :P
MilkoHristov87
новопостъпил
новопостъпил

Re:

Мнениеот MilkoHristov87 » 13 Дек 2015, 19:07

Tita написа:Аз също не познавам ревниви риби. А, понякога е нужно, поне мъничко... чак ме е яд понякога :D !!! Защо са толкова сдържани в емоциите си???

защото има хора които го използват срещу нас и по този начин се предпазваме, предпазваме чувствата си за да не бъдем контролирани и манипулирани.... но мога да говоря само за себе си... лично аз съм бил нараняван доста и съм имал случаи в които виждам в очите на жената как се опитва да ме използва за разни работи като използва фактът че я харесвам срещу самия мен... не ревнувам без да има основание или причина за мен ревността е болестно състояние а някой жени си мислят че когато един мъж ги ревнува той ги харесва... изключително грешно мислене има хиляди други начини един човек било то мъж риби да ти покаже колко те иска и обича и за нас рибите ревността не е присъща по вероятно е да изскоча с голям букет или да сготвя нещо вкусно или да те изненадам и зарадвам с нещо от колкото да се "ОПИТВАМ" да покажа любовта си чрез ревност.... за мен това говори много за един мъж... такъв човек си мисли някое от следните неща когато те види да говориш с др. мъж примерно... той или се страхува че може жената да му бъде отнета... или се страхува че не е достатъчно добър за нея и може да я загуби или няма доверие на жената до себе си.... не си търсете ревнив мъж ТОЙ МОЖЕ ДА ВИ ПОСЕГНЕ ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ не можеш да разчиташ на ревнивци аз им викам РЕВЛЬОВЦИ :lol: :lol: :lol:
MilkoHristov87
новопостъпил
новопостъпил

Re:

Мнениеот MilkoHristov87 » 13 Дек 2015, 21:15

apache13 написа:Да, истинска магия си е да те обича мъж от зодия Риби. Тъкмо го помисляш за тих, добър, мълчалив, за някой, който няма мнение или не иска да ти отговори като го питаш и, ето го той гледа залеза и откриваш, че изпитва същото усещане за красота като теб, после изведнъж откриваш, че е забелязал новата ти чанта, новите ти обувки, чадъра, който си си купила от престижен магазин. Дори забелязва, че си плакала, когато си се опитала да го прикриеш под дебел пласт грим, но нищо не ти казва, само те поглежда с поглед, изпълнен със съчувствие. Един такъв е сдържам и сериозен, обаче забелязваш, че все си купува онзи жълт вестник с голите мадами и с футбол, после го виждаш на камерата как се е заключил отвън /бил е разсеян/ и е влязъл през прозореца. Иначе той пак си е толкова мил и вежлив, но е в полумечтателно полу-в-реалността състояние и започва да проявява интерес към тебе, да те пита лични неща. тъкмо се чудиш какво ли му е станало и как така не си забелязала, че е толкова добър, тъкмо си помисляш, че ти е един 'истински приятел' и ... той внезапно те целува ... с една такава целувка, че вече никога не забравяш, че ... той е ... Мъж. Няма спасение, мили момичета! Но пък кой ли иска да бъде спасен :)?!

четох го с голяма радост... това за което разказваш навярно е твоята истинска история... дай боже всеки му такава любов, такива моменти и изживявания... когато чуеш нещо такова за двама души сякаш и ти се подхранваш с надежда, воля и сила....
MilkoHristov87
новопостъпил
новопостъпил

Re: МЪЖЪТ РИБИ

Мнениеот marto » 31 Дек 2015, 16:35

https://www.youtube.com/watch?v=GTnFH88Ymkw.За всички почитателки на рибките.
marto
новопостъпил
новопостъпил

Re: МЪЖЪТ РИБИ

Мнениеот presko » 01 Фев 2017, 21:09

Здравейте . Аз съм мъж Риби и мога да ви кажа доста неща за нас Рибите . Основното и най-важното според мен е да не ни лъжете когато споделяте с нас . А за да ни направите впечатление покажете ни Интелекта си . Другото важно нещо което ви интересува е как да ни задържите , много е просто , позволете ни да излекуваме болката в душата и сърцето ви . По този начин ще ни задържите , не искаме феминизъм до дупка просто жената която сте да ни покажете , истинската си същност . Но с болката ще стане . Състраданието ни е ахилеса .
presko
новопостъпил
новопостъпил

Предишна

Назад към Риби