Зодия "Неудобно ми е"

обща тема

Модератор: Адулая

Зодия "Неудобно ми е"

Мнениеот Vera Lynn » 25 Дек 2016, 04:51

Здравейте, приятели на звездите!

Пиша ви по повод моето бивше момче-мечта и една мъчителна за мен негова характерна особеност, която тук ще наричам с термина "неудобство" и други подобни от любимите му изрази "неловко ми е" и "неудобно ми е". Тази особеност винаги ме е докарвала до крайности - преди постоянно се обвинявах, че не мога да намеря правилния подход към него и правех съвсем излишни глупости, а сега, като чуя за подобно нещо даже и от друг човек, настръхвам в лошия смисъл. Много ми се иска вече да намеря астрологично обяснение за "неудобството", за да мога да се поуча от опита си, а не да си блъскам главата с вечни загадки.

Първо няколко примера за "неудобството" му (със или без кавичките):
По разни начини установих, че първите няколко години от познанството ни Неудобнов ме е харесвал, но му е било "неудобно" да ми каже.
Кога и как е спрял да ме харесва явно е "неудобна" тема. Може вече да минава на другия тротоар, като ме види, но винаги ме е "харесвал по уникален начин".
Повече от всичко мрази мълчанието. В неговия свят всяко мълчание е "неловко", което е възможно най-страшното заклеймяване.
"Неудобно" му е, когато предлага секс, "неудобно" му е да отказва секс, сексът е "притеснителен".
Имало е период, когато е правел секс и с мен, и с други момичета, но аз не съм знаела. Той сам отвори темата веднъж непосредствено след секс с протяжна и досадна "неловка" уводна част, а след това "неловко" ме подкани да освободя терена за едно от по-новите момичета. Чак на мен ми стана неловко. Друго, което тогава ми направи впечатление, беше, че се изкара голям защитник на истината, но това сигурно му е от друго звездно влияние...

Прилагам данните на Неудобнов, за които се сещам. Не знам дали са много или малко. Искам да не му заклеймявам всичките планети, а да хвърля вината за "неудобствата" и "неловкостите" само на част от тях. Благодаря предварително за помощта!

Слънце, Венера, Юпитер: Водолей
Асцендент, Сатурн, Уран: Стрелец
Луна: Рак
Меркурий, Нептун: Козирог
Марс, Плутон: Скорпион
Северен лунен възел: Телец

Последно издигане Vera Lynn от 25 Дек 2016, 04:51
Vera Lynn
новопостъпил
новопостъпил

Назад към Астрология