Online гадаене с карти Таро

форум за гледане с Таро

Мнениеот cherry » 07 Ное 2008, 20:11

според мен нищо не може да замени "живото" гледане на таро :wink: все пак това са енергии, които се предават чрез човека, който гледа. реално един компютър генерира картите на базата на случайността. в духовността случайни неща няма!!! но при компютрите са възможни всякакви ситуации. лично за мен, когато си "гледам" в някой сайт нещата са фифти-фифти ... предпочитам да си хвърлям карти реално :wink:

бях ги позабравила картите си, но напоследък доста хора се изсипват вкъщи да им хвърлям, та се наложи да изровя забравеното си таро... но реалният контакт с картите си е най-истински - компютрите ги приемам за залъгалка в това отношение :D
Целта не е да твориш като знаеш какво ще стане, а да твориш ВЪПРЕКИ това, като при това се забавляваш с творчеството си и си вадиш поуките в движение! – Сатурн

http://ascension.alle.bg/
Аватар
cherry
професионалист
професионалист

Мнениеот maria- » 08 Ное 2008, 18:59

здрявейте всички които се интересуват от карти таро. От години са занимавам с тях и искам да ви кажа че те са много услужлеви и кантяктни. кагято към тьх се подхажда с нужното увяжение и доверие,
maria-
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот thundergoddess » 23 Ное 2008, 15:32

Лично при мен има и верни неща при онлайн гаденето и ако нямам време сама да си хвърля карти, се възползвам от компютъра, където е готово обозначено и значението и така. Разбърквам ги малко с Refresh-а на браузъра и се получава. Попринцип използвам онлайн гаданията в magicgatebg.com. Различните гадания се намират в горния десен ъгъл.
Слънце в Рак
Луна в Козирог
Асцендент: Дева
Аватар
thundergoddess
любител
любител

Мнениеот maria- » 24 Ное 2008, 23:32

аз много обичам тези карти и имам поне 5 вида от тях Гадая на блидки и познати и всеки път откривам с изненада, че те по един странен начин влизат с диалог при нас по време на разговор стига да усещаш символите със сърцето си Това усещане е страхотно приятно Също обичам и чрез комлютара да си гадая всичко е точно ако разбираш езика имАстрология и Таро са свързани и сточност показват пътя в минало настояще и бъдеще ама много точно стига да четеш правилно СЛЪНЦЕ В ОВЕН АСЦЕНДЕНТ РАК ЛУНА ВЪВ ВОДОЛЕЙ ТОВА СЪМ АЗ
maria-
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Liliana » 25 Ное 2008, 13:02

Знам,че отдавна сте говорили по тази тема,но ако все пак някой погледне ще си изкажа мнението.Занимавах се преди много активно с гадаене на Таро,имам наколко колоди.Та...за онлайн гадаенето , не искам да обиждам никой,но Ви казвам,че наистина,ако ползвате такова и откривате съвпадение е АБСОЛЮТНА случайност,или пък нещата са въз основа на Placebo ефекта (пак казах не искам да обидя никой).
Няма безпочвено да плюя по онлайн гадаенето,ще се защитя с тезата,че основният принцип на картите ТАРО се основава на личната енергия,което ще рече,че първо НЕ всеки може да гледа на Таро,защото има хора с енергия,която не се чувства добре при такъв тип занимание,аз например бях от тези.Има хора,които обаче са силно предразположени към работа с такива карти.Другото основно е,че с какъвто и вид колода да гледаш (защото те са различни) при всяка една и при всеки един вид гадаене има едно общо нещо,без което не може-Държене на картите в ръце от питащия,за да може да бъде усетена неговата енергия и също така определена подредба,спрямо питащия и спрямо неговите въпроси.
Не мога да повярвам,че някакви измислени карти - Онлайн,без дори да имат някакъв контакт с човека отсреща,без дори да са подреждани от някой гадаещ (защото голямо значение има какъв човек ги подрежда) ще дадът нещо вярно.Да не говорим,че една карта има по над 20 вида тълкувания и се тълкува в зависимост от останалите карти до нея и в зависимост от това в какъв аспект точно гадаеш на човека срещу тебе.

Не искам да натрапвам мнението си на никой,който вярва,просто изказвам това,което знам като човек,занимавал се обширно с Таро.

Поздрави :)
/ Лъвица / асцендент Стрелец / луна в Овен /

Трудните неща ги правя веднага,невъзможните ми отнемат малко повече време !

Ако можеш да си орел,не се напъвай да си пръв сред гаргите. /Питагор/
Аватар
Liliana
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот maria- » 25 Ное 2008, 23:05

МИЛА ЛИЛАНАМНОГО СЕ РАДВАМ НА ТОВА ЧЕ МОГА ДА ОБМЕНЯМ ИНФОРМАЦИЯ МАЛКО СЕ ВЪЛНУВАМ ДО СЕСКОРО НИКОГА НЕ СЪМ УЧАСТВАЛА ВЪВ ФОРУМИ ПРОСТО ЗАЩОТО НЯМЯХ КОМПЮТАР А МНОГО ИСКАМ ДА ГОВОРЯ С НЯКОЙ НА ТАЗИ ТЕМА ДА РАЗБИРАМ ВСИЧКО ТОВА КОЕТО ПИШЕШ И ВСЕ ПАК ПОВЯРВАЙ МИ ДАЛИ ГАДАЕНЕТО С ТАРО Е ДИРЕКТНО ИЛИ ИНДИРЕКТНО ПОНЕ ЗА МЕН НЯМА ЗНАЧЕНИЕ АКО ВОДИШ С ТЯХ СЪРДЕЧЕН ДИАЛОГ ТЕ ОЖИВЯВАТ И ТИ ГОВОРЯТ МНОГО НЕ Е НУЖНО ДА СЕ ЗАУЧАВАТ А ВАЖНОТО Е ДА ГИ УСЕТИШ В ДЪЛБОЧИНА :roll:
maria-
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Liliana » 26 Ное 2008, 11:46

Мариа,не съм казала,че не е важно да водиш с тях сърдечен диалог,просто няма как да не ги заучаваш,защото те не се тълкуват просто така.Ако беше толкова лесно,всеки втори щеше да държи Таро и да гадае,трябва да се научиш да ги тълкуваш и да разбираш правилно това,което ти казват.
Радвам се,че тази тема те интересува :)
/ Лъвица / асцендент Стрелец / луна в Овен /

Трудните неща ги правя веднага,невъзможните ми отнемат малко повече време !

Ако можеш да си орел,не се напъвай да си пръв сред гаргите. /Питагор/
Аватар
Liliana
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот tedu_mishu » 23 Яну 2011, 15:48

аз използвам този http://www.magicgatebg.com/
мисля че е най-точен!!!!! :D
tedu_mishu
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот tedu_mishu » 23 Яну 2011, 15:58

ето и още един такъв: http://www.astrohoroscope.info/kartaTARO2.htm?show=2
гарантирам за този че е точен!!!! :D :? :D
tedu_mishu
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Maxi » 07 Юни 2012, 14:57

Здравейте,наскоро попаднах на един сайт http://www.maxline.bg/.Обадих се по телефона и каква бе изненадата ми,когато дамата отсреща позна 90% от това което ми се е случило.Досега никой не ми е познавал с такава точност.А за бъдещето..........не знам,ще пиша дали е познала.
Maxi
новопостъпил
новопостъпил

Re: Online гадаене с карти Таро

Мнениеот valq.nedkova » 21 Юли 2015, 12:32

аз влязох тук заплаща се на цената на един смс но гледането на карти много ми позна все едно на гледачка съм ходила ..... чух че тук е по този принцип и че наистина хора помагат за това гледане ..... пратих смс и то не веднъж къде не съм ги дала тези пари а позна специално за мен че ще имам син и някой лични неща
Изображение
valq.nedkova
новопостъпил
новопостъпил

Re: Online гадаене с карти Таро

Мнениеот majunche » 17 Ное 2016, 13:55

gledane.tochica.com
:)
majunche
новопостъпил
новопостъпил

Предишна