хей рачета какво мислите за тази комбинация

Зона на родените под знак Рак

хей рачета какво мислите за тази комбинация

Мнениеот ileto76 » 14 Май 2012, 08:22

Слънце в Рак
Асцендент в Лъв
Луна в Дева
Меркурий в Близнаци
Венера в Рак
Марс в Лъв
Юпитер в Телец
Сатурн в Лъв
Уран в Скорпион
Нептун в Стрелец
Плутон в Везни
Хирон в Телец
Постоянно съм в някакъв вътрешен конфликт между егото и аза :)
Аватар
ileto76
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот riya » 02 Авг 2013, 14:13

Според мен раците не са ревниви, поне аз не съм Друг е въпросът, че ние трябва да се чувстваме обичани и единствени за човека, с който сме и че болезнено се привързваме...Но това не е ревност, а просто част от чувствителната природа на рака...

Последна промяна riya на 28 Юли 2014, 12:47, променена общо 2 пъти
riya
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот inlove_or_insane » 14 Апр 2014, 16:18

Хаха, първите ти няколко планети са еднакви с моите , и аз съм в много голям конфликт! :) Понякога обичам да съм център на внимание, а в други моменти искам да се скрия, никой да не ме вижда и само да наблюдавам. Един път съм толкова уверена, в други моменти съмнението ме изяжда отвътре... Обожавам да разсъждавам, философства, обичам психологията, социологията, обичам да разбирам хората. Много често ми казват,че не са си говорили отдавна с няйкой друг,предразполагам да ми споделят. Обичам дълбоките и искрени разговори.
Обаче пък имам доста лоши черти, имам чувството,че обсебвам понякога, че съм нетърпим егоист, трудно се контролирам на моменти, после съжалявам дълбоко...Понякога съм най-щастливия човек на Земята и точно след 5 мин мога д азагубя смисъл над целия живот, пак за околоо 5 мин. Тези неща обаче повече го отдавам на миналия събития, травми, възпитание, спомени....Абе луда работа... :)
"Това , което прави живота интересен, е възможността да изпълниш мечтите си." Паулу Коелю
inlove_or_insane
наблюдател
наблюдател

Re: хей рачета какво мислите за тази комбинация

Мнениеот ileto76 » 01 Яну 2016, 14:35

Същото е и с мен,все едно ме описа едно към едно,явно не е само възпитание :))
Аватар
ileto76
новопостъпил
новопостъпил

Назад към Рак