Нещо не мога да се разбера

Зона на родените под знак Рак

Нещо не мога да се разбера

Мнениеот messerschmitt » 15 Юни 2011, 02:17

Здравейте!

Върти ми се в главата едно нещо от известно време. Иска ми се да си хвана вече приятелка и има доста, които ме радват чисто като събеседници и като другари, но не съм сигурен дали ще ми потръгне в любовта с някои от тях.

Имам предвид следното - не съм съвсем сигурен в това какво искам. Искам хем да е някакво емоционално момиче, за да има страст, хем да може да се контролира, щото не съм сигурен, че ще мога винаги да изтърпявам някакви изблици, когато е ядосана (понеже много мразя да ми се палят за глупости). Тоест нещо като сдържана по принцип, но да се разпалва от само себе си, когато се стигне до интимности.

Момичетата, с които контактувам, са в двете крайности. Или са прекалено емоционални и се палят бързо, или са някакви прекалено земни такива. Понеже аз съм рак, ми се иска да е някоя водна зодия, за да ме разбира максимално добре, но пък водните ми идват малко в повече емоционални. Земните пък са ми скучнички, имам чувството, че са някви безчувствени.

Не знам аз ли съм прекалено претенциозен, или е нещо друго, ама...

Ако имате някакви съвети или коментари, ще се радвам да ги прочета. :)
Аватар
messerschmitt
любител
любител

Re: Нещо не мога да се разбера

Мнениеот suzit » 15 Юни 2011, 07:08

messerschmitt написа:Здравейте!

Върти ми се в главата едно нещо от известно време. Иска ми се да си хвана вече приятелка и има доста, които ме радват чисто като събеседници и като другари, но не съм сигурен дали ще ми потръгне в любовта с някои от тях.

Имам предвид следното - не съм съвсем сигурен в това какво искам. Искам хем да е някакво емоционално момиче, за да има страст, хем да може да се контролира, щото не съм сигурен, че ще мога винаги да изтърпявам някакви изблици, когато е ядосана (понеже много мразя да ми се палят за глупости). Тоест нещо като сдържана по принцип, но да се разпалва от само себе си, когато се стигне до интимности.

Момичетата, с които контактувам, са в двете крайности. Или са прекалено емоционални и се палят бързо, или са някакви прекалено земни такива. Понеже аз съм рак, ми се иска да е някоя водна зодия, за да ме разбира максимално добре, но пък водните ми идват малко в повече емоционални. Земните пък са ми скучнички, имам чувството, че са някви безчувствени.

Не знам аз ли съм прекалено претенциозен, или е нещо друго, ама...

Ако имате някакви съвети или коментари, ще се радвам да ги прочета. :)

oh kakvo da ti kaja taka s predvaritelni kriterii, da si tarsish priajtelka i mnogo trudno.
po dobe pusni i otvori sarzeto si na svoboda i mnogo barzo ste namerish tvojata prinzesa. :)
Аватар
suzit
любител астролог
любител астролог

Мнениеот Ddamadosic » 13 Фев 2015, 08:32

I've never read anything like this before.
Ddamadosic
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот TheBirdLion » 11 Мар 2015, 13:19

I do not know to do .Can you help to teach me?
TheBirdLion
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Macros » 19 Май 2017, 06:42

never read anything like this before.

sbobet thai
Macros
новопостъпил
новопостъпил

Назад към Рак