Мъжът Дева.

Зона на родените под знак Дева

Мнениеот mysterious angel » 30 Авг 2010, 01:31

Не знам, явно е от някой аспект в рожденния ти хороскоп. Девите са всичко друго, но не и флиртаджийки. Нещата при теб трябва да се погледнат по - надълбоко, а не само според слънцето. Аз лично в това отношение съм си типична дева - моногамна до мозъка на костите. :lol: А ако евентуално чувствам, че някой не ме привлича достатъчно и не може да ми задържа интереса, просто не се захващам с него. Изобщо много трудно започвам връзки, но за сметка на това много държа на този, с който съм.
Слънце : Дева
Аватар
mysterious angel
любител
любител

Мнениеот Juliana » 30 Авг 2010, 10:40

Аз си знам че съм изключение в повечето случаи и типичен пример в по-малка част :) Не се съмнявам че е така както казваш, но по-скоро съм пример за мъжа Дева в женско тяло, доколкото прочетох в цялата тема за тях.... Да се неначуди човек! :) :lol:
Дева с асцедент Водолей и Луна в Стрелец
Аватар
Juliana
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот mysterious angel » 30 Авг 2010, 11:00

Не се съмнявам че е така както казваш, но по-скоро съм пример за мъжа Дева в женско тяло, доколкото прочетох в цялата тема за тях.... Да се неначуди човек! Smile Laughing

:lol: Няма лошо, важното е да си в мир със себе си. :)
Аватар
mysterious angel
любител
любител

:)

Мнениеот Juliana » 30 Авг 2010, 21:42

И все пак явно сте на едно мнение, че мъжете Дева са кръшкачи :) Това не ми допада... При разговор днес всички скочиха срещу мен с думите "Ти не знаеш че мъжа Дева е женкар?!Това е ясно колкото това, че скорпионите са бели и черни"... Та май съм изостанала с информацията :)
Дева с асцедент Водолей и Луна в Стрелец
Аватар
Juliana
новопостъпил
новопостъпил

Здравейте,дами!

Мнениеот hahity » 04 Сеп 2010, 04:03

Привет!Аз съм мъничка,още тийнейджърка!Надявам се да имате желание да погубите малко време в съвети как да просъществува една "Ученическа любов"!Ха-ха!Запознах се с това момче лично днес(зодия ДЕВА),иначе се знаем отдавна.Изглежда ми доста интересен,сам дойде при мен с репликата хей,аз те помня от някъде и и аз казах "здравей,аз също,*,приятно ми е".Сега преди да започнем да се опознаваме взаимно по-добре искам да знам как да подходя към него!Проблем ми е,по-голям е от мен с 3 години(в днешно времетинейджърите не си играят ха-ха),изглежда ми че нямам вариант с него,а сякаш ми се иска да имам право поне на шанс.Не разбирам много от зодии,честно казано имам вшечатление от зодия дева,че са неверни,странни в истинския смисъл на думата,женкари,живеещи в свой собствен свят,повечето от тях са доста привлекателни за голям брой дами,но все стоят сами.Често си имат свои момичета,които си ги вълнуват и не обичат да разтръбяват много за чувствата си,нито да ги показват.Някои от тях са големи интриганти и лицемери,но това нищо не значи,тук не сме за да нападаме някого...Та така направи ми впечатление,че ме слуша и ми отстъпва,но рано или късно показва що за лоша тема съм избрала...Някой хора казват,че с мъц дева за всичко можеш да говориш,но според мен не е така,ако не искаш да извършваш монолог,придружен с тук - там някое "Да,добре,така е,разбира се,естествено и прочие..." Нежно ми изглежда момчето,чувствително,отстъпчиво,интелигентно,не си пада по клюкарски теми,спомена че прекалено много говоря.Искам да си допаднем,да бъда себе си,но аз съм по-спонтанна с момчетата и доста директна,както и не се смущавам лесно.Себе си съм,държа се с него,както с всички останали момчета,които са ми допаднали (но както винаги бягат или така се стичат обстоятелствата че въобще не идват) :(. Той изглежда добре,спретнат,чист,харесва белия цвят,което ми говори много за него,но и харесва леки момичета,или само аз забелязвам,че са такива и гледам реалистично на нещата,или този факт не представлява пречка за него...Помогнете ми,моля!Виждам,че тук разбирате от тези неща!Не съм от онези много романтичните момичета принципно,но след като ме спечелят,съм толкова мила,сякаш свиквам да казвам и правя,това което момчето до мен очаква да чуе и види...Само защото мисълта,че го правя щастлив,карам го да се усмихва,кара коремът ми да се преобръща от вълнение!
hahity
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот hahity » 04 Сеп 2010, 04:06

Зодия телец съм,с асцедент близнаци,ако това ще помогне! :)
hahity
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот SolidBase » 11 Сеп 2010, 22:29

hahity написа:Зодия телец съм,с асцедент близнаци,ако това ще помогне! :)

Телец, Дева и Козирог се водят светата троица на съвместимите знаци! Но... зависи какви са му намеренията! Ако си пада по "леките" и бързодостъпни неща, по-добре не се занимавай с него. Ако действително много ти харесва, намери си общи занимания с него, повечето Деви рядко се натискат сами или, даже и да го правят, е в изблик на моментна сигурност, че ще успеят на 100%! Разбери какво харесва от приятели, а и се информирай що за човек е по принцип.

Най-добрият начин потенциално да станете нещо повече в дългосрочно отношение е да станеш/той да стане част от компанията ти и всичко да се развива постепенно! Това е, само, ако намеренията му не са one night stand! Отделно, не показвай слабост, Никога! На него ще му стане хубаво, но всичко ще свърши там на момента! Мъжете Деви изглеждат притеснителни и несигурни, но в действителност винаги знаят какво искат, къде стоят и къде стоят другите около тях! Така че, споко, главата горе, бъди себе си, но и не бъди арогантна (ще те отреже набързо)! Ако намеренията му са повече от физически и краткосрочни, имате шанс за нещо дотогава, докогато на теб ти харесва :)

И помни, никой мъж не си заслужава дотолкова, че да страдаш за него! Просто продължаваш напред
Open yourself only when you know there's no one you should do it for...
SolidBase
наблюдател
наблюдател

Мнениеот minavasht » 13 Окт 2010, 14:59

Здравейте !
Аз съм мъж Дева на 22 години с асцендент Близнаци, и ми стана интересно да прочета повечко за зодията си. Общо взето голяма част съвпата с това, което сте писали по-горе. Искам да споделя и аз малко личен опит относно връзките с противоположния пол. Първата ми приятелка беше Лъв - пълен провал :) , след това с 2 Водолея - пълен провал :), с Телец - беше супер, и Рак - добре :) . И наистина мога да потвърдя, че комбинацията Дева-Водолей е може би най-безмислената комбинация за връзка :) А ако трябва да опиша Девата с 3 неща - суета, анализиране, чистота.

Искам да ви задам 2 въпроса, които са може би риторични за повечето от форума, а имено :

1. Вярно ли е, че човек колкото повече расте във възрастта, толкова повече започва да прилича на асцендента си ?
2. Имаме ли някакъв шанс да променим чертите, които не харесваме в зодията си в дългосрочен план, или всичко ни се диктува отгоре ? :)

Благодаря предварително !
minavasht
новопостъпил
новопостъпил

Re: :)

Мнениеот BurningInside » 23 Ное 2010, 20:58

Juliana написа:И все пак явно сте на едно мнение, че мъжете Дева са кръшкачи :) Това не ми допада... При разговор днес всички скочиха срещу мен с думите "Ти не знаеш че мъжа Дева е женкар?!Това е ясно колкото това, че скорпионите са бели и черни"... Та май съм изостанала с информацията :)

Тъкмо обратно - ако наистина е с жена в която е влюбен силно се съмявам да изневери.
Съдя по себе си и други деви които познавам. И не сме толкова лоши колкото ни описват..
Everything is possible
BurningInside
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот mysterious angel » 24 Ное 2010, 16:44

1. Вярно ли е, че човек колкото повече расте във възрастта, толкова повече започва да прилича на асцендента си ?
2. Имаме ли някакъв шанс да променим чертите, които не харесваме в зодията си в дългосрочен план, или всичко ни се диктува отгоре ? Smile

1. Доколкото и аз знам - да.
2. Според мен да- всичко в крайна сметка зависи от нас самите.
Аватар
mysterious angel
любител
любител

Re: Мъжът Дева.

Мнениеот anna_d » 16 Фев 2015, 18:09

И аз съм в ситуацията на лутането и чакането заради мъж Дева, който не знае какво иска! Същевременно осъзнава, че е привлечен от конкретната жена (в случая, аз), търси всякакви поводи и възможности за прекарване на времето заедно, а в момента, в който "ме получи" имам чувството, че не знае какво да ме прави и как да подходи към мен?
Зодия: Рак
Асцендент: Лъв
Луна: в Стрелец
anna_d
новопостъпил
новопостъпил

Re: Мъжът Дева.

Мнениеот VasislavaS » 09 Ное 2015, 10:30

Хора хуманисти и ловци не стават за жертви аз съм жена Дева и през целият си живот 90% от мъжете в живота ми са деви в сексът най-добрите за мен стига да сте луди и вие защото те обичат агресията нищо че са подредени и скромни това е само привидно пред обществото а инатът им е непоклатим само те самите могат да го преодолеят ако искат!
VasislavaS
новопостъпил
новопостъпил

Предишна

Назад към Дева