Напишете отговор Страница 1 от 3
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Татоировки
Автор Съобщение
Отговорете с цитат
Мнение Татоировки 
Не знам дали е тук мястото на тази тема,но както и да е може да има нещо свързано с астрологията.Харесвате ли татоитовки?И ако да какви.И на какви места.Може да има и татоировки свързани със зодията,много такива хора съм виждал,които изобразяват своята зодия.Аз лично предпочитам някакъв символ,загадка или нещо,което значи нещо.Сега съм решил да си правя и се чудя каква и къде,но искам да се вижда,а не да е някъде,където се вижда само през определено време..Споделяйте вашите мнения ако имате татоировки и дали обичате изобщо човек да има татоировка или не.Аз лично много харесвам жени с татоировки,не прекалено,но 1-2 мисля,че е много секси Smile Кажете и вие вашите мнения

Мнение  
Аз харесвам татуировките, само ако не са по самия мен. Най-вече защото знам, че бързо ще ми омръзне, а махането няма да е много лесно.

Мнение  
Единственото нещо което досега ме спря да си направя(преди година трябваше да имам) е че това белязване(зависи каква е татуировка,но ако е истинска махането е мн. сложен и скъп процес,който не си се изплаща) е промяна на тоя храм дето му викат тяло....Мога да ти дам друг съвет-направи както направих(спортувай усилено няколко вида спорт ако искаш да изглеждаш по-добре отколкото сега)

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Отговорете с цитат
Мнение  
Аз съм бил от както се помня активен спортист,но спрях поради контузия,а и спортът в България не е на нивото,на което трябва да бъде,плюс това всичко е бизнес и става дума за много пари ако нямаш толкова пари няма как да пробиеш Smile А за татоировките не знам аз съм решен да си направя,не мисля,че има нещо вредно,а и вие като си правите и после ви омръзва,тогава защо изобщо сте си правили,или си слагаш и си си с нея,или просто не го правиш ако мислиш,че рано или късно ще ти омръзне.Пък и съм на мнение,че една татоировка може да не се прави сам оза красота,а за много други работи,зависи какво мисли самият човек.Той може да я слага по много причини не е задължително да е просто като някаква украска. Smile

Мнение  
Player_92 написа:
Аз съм бил от както се помня активен спортист,но спрях поради контузия,а и спортът в България не е на нивото,на което трябва да бъде,плюс това всичко е бизнес и става дума за много пари ако нямаш толкова пари няма как да пробиеш Smile А за татоировките не знам аз съм решен да си направя,не мисля,че има нещо вредно,а и вие като си правите и после ви омръзва,тогава защо изобщо сте си правили,или си слагаш и си си с нея,или просто не го правиш ако мислиш,че рано или късно ще ти омръзне.Пък и съм на мнение,че една татоировка може да не се прави сам оза красота,а за много други работи,зависи какво мисли самият човек.Той може да я слага по много причини не е задължително да е просто като някаква украска. Smile

Естествено и аз много добре знам на какво ниво са всички спортове..Години съм бил футболист,години съм бил баскетболист,плувец,щангист,боксиор..........Няма хляб за спортист в България...Но ти откъде знаеш,че няма един ден да ти омръзне татуировката...Пък и нещо друго-ако ти е кеф прави си,ако не ти е кеф не си прави...Каквото и да ти каже някой тук не трябва да има значение за един(поне бъдещ мъж),който сам решава.......А дали е вредна е доказано отдавна...От тук нататък ти си знаеш Smile

Отговорете с цитат
Мнение  
И аз искам да си направя, но ме е страх от болката. Но мисля до няколко месеца да се престраша. Ако някой знае някои наистина клалифицирани студия, където има добра хигиена моля да сподели. Интересувам се и от добрата хигиена не само защото съм Дева Very Happy, а защото тя е наистина важна. Не искам да ми лепнат нещо. Smile

нещо яко : http://vbox7.com/play:d84cf6c5
Отговорете с цитат
Мнение  
bobulina80 написа:
И аз искам да си направя, но ме е страх от болката. Но мисля до няколко месеца да се престраша. Ако някой знае някои наистина клалифицирани студия, където има добра хигиена моля да сподели. Интересувам се и от добрата хигиена не само защото съм Дева Very Happy, а защото тя е наистина важна. Не искам да ми лепнат нещо. Smile
Аз знам,тоест не аз,а баща ми,той има доста татоировки и ги е правил в различни студия,ще го питам къде е най-добре тъй като и аз много държа на тази хигиена,наистина е важно Smile Ако си от София,тези дни ще ти кажа къде е хубаво да си я направиш Smile и браво,че си се престрашила да го направиш! Smile

Мнение  
Благодаря ти предварително. Smile От София съм си, така че няма да има проблем. Наистина това с хигиената не е шега работа. Smile

Отговорете с цитат
Мнение  
С хигиената в студиата не трябва да се прави никакъв компромис!!! Аз лично съм решила какво ще си татуирам и къдел Лошото е, че на когото покажа татуса който съм си измислила решава, че и той иска такъв, даже са ми крали идеята Evil or Very Mad . Татуировката която съм решила да си направя е символ на това което съм и към което се стремя, затова и се чудя кога точно да я направя. В живота ми предстоят обрати и се чудя преди тяхното настъпване ли да си я направя или след или да си я направя нея, а след това да си направя втора Smile За мен татуировката е нещо, в което ще вложа огромен смисъл, свързан с миналото, настоящет и бъдещето ми Smile

Мнение  
За татуировката нищо няма да те питам, но кажи кое е студиото? Щом хигиената е добра, значи си заслужава. Smile

Отговорете с цитат
Мнение  
Питах баща ми,както ти обещах буболинке и той ми каза къде са,че даже имат и официални сайтове,които ще постна тук,вътре има контакти,адресите точно къде се намират,така че всичко е ясно,за ХИГИЕНАТА баща ми гарантира,че всичко е много чисто всичко се прави много внимателно изобщо иситнски професионалисти са си. http://murphystattoos.com/ http://www.tattooshax.com/ За сега е това,ще поразпитам някой друг ако знае още студия да ми казва,но за сега са тези двете,които са много добри. Smile

Мнение  
СТРАХОТЕН СИ! МЕРСИ МНОГО! Very Happy

Отговорете с цитат
Мнение  
bobulina80 написа:
СТРАХОТЕН СИ! МЕРСИ МНОГО! Very Happy
Няма проблем Smile Пак заповядай

Мнение  
Отново много мерси! Very Happy Като си я направя ще има да се хваля на поразия. Very Happy

Отговорете с цитат
Мнение  
bobulina80 написа:
Отново много мерси! Very Happy Като си я направя ще има да се хваля на поразия. Very Happy
Това е целта.Извинявай ако съм нахален,но не мога да не те попитма къде си намислила да си я правиш? Smile

Мнение  
Ще е на ръката. Very Happy Още не съм измислила каквa ще e. Единственото, което знам, че няма да e цветнa и ще е нещо малко, красиво и изчистено. Smile

Отговорете с цитат
Мнение  
привет
имала съм приятел който има 3 татуировки и чесно да си призная мн ми харесваха тои ме запали по идеята и аз да си направя .
Но ме истах и то мн но знам че накои ден 6е го напрвя без да ми мигне окото но първо трябва да си избера място за6то неискам да се вижда от околните а само от определен човек Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Отговорете с цитат
Мнение  
mimoza написа:
привет
имала съм приятел който има 3 татуировки и чесно да си призная мн ми харесваха тои ме запали по идеята и аз да си направя .
Но ме истах и то мн но знам че накои ден 6е го напрвя без да ми мигне окото но първо трябва да си избера място за6то неискам да се вижда от околните а само от определен човек Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
хахахах а ти колко си долна Very Happy

Мнение  
player_92
hahahahahahaha a ti kakwo ima6li ili samo dawa6 s1weti
i we4e siizbrah mqsto ..............................................

Отговорете с цитат
Мнение  
Ще имам Smile до скоро не ми даваха сега вече не могат да ми кажат нищо нашите Smile ама ще си я правя там,че да не я виждат околните,а само определен човек Very Happy Very Happy Very Happy

Напишете отговор Страница 1 от 3
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети