Татоировки

обща тема

Модератор: Адулая

Мнениеот mimoza » 06 Дек 2009, 00:29

priwet
izbra li kakwa da e tq il prosto 6e otide6 i 6e si izbere6 ot kataloga na studieto :D :D :D
mimoza
любител
любител

Мнениеот Player_92 » 06 Дек 2009, 15:22

mimoza написа:priwet
izbra li kakwa da e tq il prosto 6e otide6 i 6e si izbere6 ot kataloga na studieto :D :D :D
е аз съм си избрал много ясно,имам си мои интереси и желания,а и почти никога не се съобразявам с чуждите неща,така че съм си я избрал,остава само да получа парите и отивам да си я правя :) А ти как ще процедираш ? избрала ли си си или тма на място ще решаваш?
СКОРПИОН !!!!
Аватар
Player_92
любител астролог
любител астролог

Мнениеот mimoza » 06 Дек 2009, 20:37

привет
не мога да ре6а за синвола искам той да синволизира свобода имам няколко равянта но се затуднявам и то доста
искам да минат празниците и да я направя за новата година да почна на чисто и да гледам напред . :D :D :D
чувала съм че врябва да се правят през зимата а не през лятото :?:
твоита колко 6е е голяма и за болката :?:
mimoza
любител
любител

Мнениеот Player_92 » 06 Дек 2009, 21:17

mimoza написа:привет
не мога да ре6а за синвола искам той да синволизира свобода имам няколко равянта но се затуднявам и то доста
искам да минат празниците и да я направя за новата година да почна на чисто и да гледам напред . :D :D :D
чувала съм че врябва да се правят през зимата а не през лятото :?:
твоита колко 6е е голяма и за болката :?:

ами да през зимата попринцип се правят.Ми моята няма да е голяма,няма и да е много малка.Тя ще представлява смъртта със секирата и в същото време под смъртта ще има ангел,тоест нещо като доброто и злото ще е.Не съм решил къде да я правя още.Иначе болката то е ясно,че ще я има,но щом искам да си правя татоировка ще търпя.И аз така като теб ще направя за нова година щя си я направя и да ми е мирна главата,че нямам търпение.Хубаво е,че искаш татоировката да ти е някакъв символ,и аз много ги харесвам.Защото повечето жени си правят розички,пеперудки :D А за жена попринцип най-много ми харесва на кръста една голяма татоировка,независимо каква е седи много секси. :)
СКОРПИОН !!!!
Аватар
Player_92
любител астролог
любител астролог

Мнениеот mimoza » 06 Дек 2009, 22:07

привет отново :D :D
това което си ре6ил да си прави6 е доста звове6то но има и своя чар. а и смърта синволизира краят ангела началото поне така съм чувала.
а жените винаги си правят на кръста познавам поне 4 койтоса си направели там а искам да е на дръго място а и няма ни6то ло6о да е животни или цвете :P :P :P :P :P :P
това ти е първата или има6 о6е една :?: :?:
mimoza
любител
любител

Мнениеот Player_92 » 06 Дек 2009, 22:55

mimoza написа:привет отново :D :D
това което си ре6ил да си прави6 е доста звове6то но има и своя чар. а и смърта синволизира краят ангела началото поне така съм чувала.
а жените винаги си правят на кръста познавам поне 4 койтоса си направели там а искам да е на дръго място а и няма ни6то ло6о да е животни или цвете :P :P :P :P :P :P
това ти е първата или има6 о6е една :?: :?:

е първа ще ми е все пак не забравяй,че съм на 17,но определно няма да ми е последна :P Ще видя по-натам какво ще си правя има много интересни неща,искам и нещо малко на врата,което да символизира нещо,на Дейвид Бекъм много ме кефят татосите,но те са му по цялото тяло,а аз не искам чак толкова много плюс това неговите са за доста парички :D Не знам ти попринцип харесваш ли мъже с татоировки и какви татоировки по-точно?
СКОРПИОН !!!!
Аватар
Player_92
любител астролог
любител астролог

Мнениеот mimoza » 06 Дек 2009, 23:23

да привличатме мъжете но необичам да имат по цялото тяло.
Да и да синволизират не6то.
Не михаресваттакива които са си изобразили името на своята любов и да я почитат като богиня :cry: :cry:
Това е жалко за6тото сравняват всяка следва6а със нея и намират недостатъци и започват проблемите него прави особено за ммоми4е за което след това 6е се разделите и ти 6е остане6 със тази тату и :roll: :roll:
направи не6то кето 6е те изкефи независимо от неиното мнение ако те обича 6е го приеме
започни6ли веднъж да си слози6 тату това е мания и иска6 повече и повече да си направи6
и незнае6 къде 6е му излезе края :?:
ти до къде иска6 да стигне6 :?:
mimoza
любител
любител

Мнениеот Freya » 07 Дек 2009, 17:42

Veselin-M написа:Аз харесвам татуировките, само ако не са по самия мен. Най-вече защото знам, че бързо ще ми омръзне, а махането няма да е много лесно.

Сигурно по същата причина и аз не се решавам още на подобна стъпка....Много искам татус и то на себе си, и доста отдавна го имам като идея, но не знам какво точно да бъде, че да не пожелая да го махна съвсем скоро..... Може би решението е да бъде изрисувано на място, където по-рядко ще го виждам и да е нещо наистина свързано с някоя изконна и вечна моя философия или нагласа...като морско конче символ на любовта ми към морето...или пък кон с развята грива - символ на свободата, или пък някоя интересна плетеница съдържаща ин-янг - ето, отново символика..... Ох, явно ще го мисля още, но определено ще заложа на символизма във формата на "семпла" изящност :)
Слънчев РАК:) / Аз-ценя Стрелеца;)/ Лунна Лъвица;Р

:
Вярвай в себе си, въпреки другите!
Аватар
Freya
любител
любител

Мнениеот Player_92 » 07 Дек 2009, 18:14

mimoza написа:да привличатме мъжете но необичам да имат по цялото тяло.
Да и да синволизират не6то.
Не михаресваттакива които са си изобразили името на своята любов и да я почитат като богиня :cry: :cry:
Това е жалко за6тото сравняват всяка следва6а със нея и намират недостатъци и започват проблемите него прави особено за ммоми4е за което след това 6е се разделите и ти 6е остане6 със тази тату и :roll: :roll:
направи не6то кето 6е те изкефи независимо от неиното мнение ако те обича 6е го приеме
започни6ли веднъж да си слози6 тату това е мания и иска6 повече и повече да си направи6
и незнае6 къде 6е му излезе края :?:
ти до къде иска6 да стигне6 :?:

е спокойно знам си мярката,никога няма да изобразя име на жена на моето тяло,просто защото съм много труден характер и не се задържам много много с момичета,а дори и да се задържа никога не е сигурно,че няма да се скараме и да се напуснем.Затова ще изобразявам неща,които на мен ми харесват и които за мен имат някаква стойност.Вярно е ,че татоировките са мания,от която трудно можем да се отървем,винаги съм си казвал,че няма да си татуирам цялото тяло и мисля,че не бих ог направил,някак си ми стои грозновато целия в татоировки.От друга страна харесвам обемните татуировки,които обхващат голяма част от тялото на човек,както е при Дейвид Бекъм,толкова много,но все хубави татоси има.Ще видим за мен е достатъчно да са дори само 2,но такива,че да ме изпълват с радост и да ми вдъхват кураж,когато съм в трудни ситуации,няма да си правя само за украса,както един мой приятел прави си и не му пука ама прави много тъпи татуси някакви вандали,скинари по ръцете,просто не виждам какво му е хубавото на такъв татос.За това мислете преди да правите какъвто и да било татус,за да не съжалявате,такива понятия като "ще ми омръзне" и такива неща са пълни глупости.Или правиш татос,който ти харесва и искаш да е на теб,или просто не си правиш. :wink:
СКОРПИОН !!!!
Аватар
Player_92
любител астролог
любител астролог

Мнениеот pons » 07 Дек 2009, 20:23

http://www.bgreporter.com/index.php?n=read&id=9971

Player_92, да ме извиниш, но татУировка се пише с У, не се сърди, но като е грешно написано като че ли ми бърка в очите.
Слънце Везни, Асц. Скорпион, Луна Телец
http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAx ... ure=avmsc2
pons
любител астролог
любител астролог

Мнениеот mimoza » 07 Дек 2009, 20:33

да трябва да си сигорен в това което прави6 а не после да си казва6 какво направих
не за кич не заради модата не за6то си изгубил бас или прасто си се на пил.
за6то си труден характер има мн хора със татъв характер и се справям със тях доста добре :lol: :lol: :lol:
mimoza
любител
любител

Мнениеот pons » 07 Дек 2009, 20:35

:lol: :lol:
Слънце Везни, Асц. Скорпион, Луна Телец
http://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAx ... ure=avmsc2
pons
любител астролог
любител астролог

Мнениеот Player_92 » 07 Дек 2009, 21:00

е браво,щом се справяш добре . . . значи ти си машина човече :D http://topsport.ibox.bg/news/id_1320353247 <---- вижте тук за какъв татУс говорим .. уникален просто!!
СКОРПИОН !!!!
Аватар
Player_92
любител астролог
любител астролог

Мнениеот mimoza » 07 Дек 2009, 21:08

да уникум са нм са хубави :D :D :D :D
да но това е мода и всеки 6е почне да ги прави като неговите
mimoza
любител
любител

Мнениеот BlackBetty » 10 Дек 2009, 11:21

Мога само да ти кажа че това неговото не е мода!!!! Такъв тип татуировки са изкуство, изкуството да съчетаеш няколко стила, няколко символа и много смисъл в едно и то да е красиво!!! Това много малко татуировчици го умеят истински!
Слънце в Козирог, Асцендент Дева, Луна в Рак http://vbox7.com/play:ad74428c
Аватар
BlackBetty
любител астролог
любител астролог

Мнениеот mimoza » 11 Дек 2009, 14:33

привет

да тези който обичат наистина работат а не просто да рисуват върху чове6кото тяло
и ма и такива който не смятат просто за работа а за изкуство и изразяват себеси чрез
свойте рисунки :D
mimoza
любител
любител

Мнениеот Kasiopea » 12 Дек 2009, 01:57

Здравейте и от мен :wink: .Като притежател на 2 татуса ще ви дам няколко съвета.Първо всеки символ,било то цвете,птица,животно,буква,цифра ......и т.н канализира определена енергия,така че трябва много внимателно да се подбере това,което ще се татуира,защото тази енергия в един момент ще започне да ви въздейства и ако мислите,че няма да се справите с нея,по-добре се откажете.Също така е важно и мястото където ще бъде направена,защото примерно с лявата полувина на тялото човек приема енергия,а с дясната излъчва.Татусите имат същото въздействие като янтрите и мантрите,така че момчета и момичет информирайте се добре преди да сте се нашарили.Да,аз съм За татусите,харесвам ги,имам си два,единият от които ми е на 8 год.,но все още си го харесвам,но все пак ВНИМАВАЙТЕ!!!Те могат да ви направят живота по-хубав и хармоничен,но могат и много да ви навредят. :wink: :wink: :wink:
Аватар
Kasiopea
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот mimoza » 12 Дек 2009, 13:09

Kasiopea написа:Здравейте и от мен :wink: .Като притежател на 2 татуса ще ви дам няколко съвета.Първо всеки символ,било то цвете,птица,животно,буква,цифра ......и т.н канализира определена енергия,така че трябва много внимателно да се подбере това,което ще се татуира,защото тази енергия в един момент ще започне да ви въздейства и ако мислите,че няма да се справите с нея,по-добре се откажете.Също така е важно и мястото където ще бъде направена,защото примерно с лявата полувина на тялото човек приема енергия,а с дясната излъчва.Татусите имат същото въздействие като янтрите и мантрите,така че момчета и момичет информирайте се добре преди да сте се нашарили.Да,аз съм За татусите,харесвам ги,имам си два,единият от които ми е на 8 год.,но все още си го харесвам,но все пак ВНИМАВАЙТЕ!!!Те могат да ви направят живота по-хубав и хармоничен,но могат и много да ви навредят. :wink: :wink: :wink:

привет
има6 право че свяка татус има своето значение за своя притежател и го свързва със своето усе6тама за живота :P :P :P

искам да си направя татус и то синвол е китаиски но чувалъсм че боли и то мн и трябва да се пия кала и 6околад и то мн дали е така
:?: :?: :?:
чакам мнение
mimoza
любител
любител

Мнениеот Kasiopea » 12 Дек 2009, 17:28

mimoza написа:привет
има6 право че свяка татус има своето значение за своя притежател и го свързва със своето усе6тама за живота :P :P :P

искам да си направя татус и то синвол е китаиски но чувалъсм че боли и то мн и трябва да се пия кала и 6околад и то мн дали е така
:?: :?: :?:
чакам мнение

По принцип всеки човек си има различен праг на търпимост към болката.Аз съм от тези с доста висок такъв.Определено не е безболезнено,но има много други неща,които болят доста повече.Болката е търпима.Зависи и от мястото където ще се прави.Единият от моите татуси е на гръбначният стълб.Това е едно от местата,където най-много боли,защото там кожата е тънка,почти няма подкожна мазнина и е близо до коста.Но болката е търпима.Аз бих я сравнила с чувството,което изпитвам като си епилирам краката :lol: :lol: :lol: .Освен това,много татуисти вече използват обезболяващи препарати,като "Лидокаин",за да намалят болката.Така,че не е страшно!"Трай моме за хубост" :wink: :wink: :wink:
Аватар
Kasiopea
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот mimoza » 12 Дек 2009, 20:32

По принцип всеки човек си има различен праг на търпимост към болката.Аз съм от тези с доста висок такъв.Определено не е безболезнено,но има много други неща,които болят доста повече.Болката е търпима.Зависи и от мястото където ще се прави.Единият от моите татуси е на гръбначният стълб.Това е едно от местата,където най-много боли,защото там кожата е тънка,почти няма подкожна мазнина и е близо до коста.Но болката е търпима.Аз бих я сравнила с чувството,което изпитвам като си епилирам краката :lol: :lol: :lol: .Освен това,много татуисти вече използват обезболяващи препарати,като "Лидокаин",за да намалят болката.Така,че не е страшно!"Трай моме за хубост" :wink: :wink: :wink:[/quote]

привет
да всеки човек има търпимост за своята болка и колко 6е е голям самия татус да трябва да си мн сигорен за това твое ре6ение за6тот да я махне6 е било мн трудно и пак боляло да но аз не искам да е на кръста а да е отсррани коремчето да ли 6е боли :oops: :oops:

питам някой махалиси татус и какво е чуството :?:
mimoza
любител
любител

ПредишнаСледваща

Назад към Астрология