Напишете отговор Страница 1 от 9
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
МЪЖЪТ РИБИ
Автор Съобщение
Отговорете с цитат
Мнение МЪЖЪТ РИБИ 
Рибока е щедър на любов и скромен на думи . Когато те обича е готов на всичко , дори на култово самоубийство . Не се е**вай с неговите силни чувства и прекалено доверие . Той разчита на теб . За него изневярата е долно предателство . Той самия не би те предал никога и при никакви условия , но по интересното е , че поради либералните си и демократични схващания е склонен да договори с теб известни свободи в интимния живот , които да ви дават правото на материално , пошло кръшкане и задоволяване на нагона . Разбира се не е нужно да използува думи - просто така стават нещата , че се стига до там по подразбиране . Думите са за онези безчувствени дърдорковци - въздушните знаци и Девата . Рибите са мъже , които в леглото се раздават до пълно изтощение ако се наложи , но не се примиряват докато дамата иска още и още .. Не са егоисти и дори са склонни на изпълнения надхвърлящи благоприличието на една жена . С тях може да злоупотребиш и няма да чуеш хленчене и слова изказващи неодобрение . Те се стараят да се чувстваш на седмото небе и не биха си позволили лукса и безобразието да ти развалят кефа по какъвто и да било начин по време и след секса . Може да разчиташ и на едно джентълменско отношение далеч преди да си легнете . Той просто си е такъв . Обича да го завира по всички дупки и по всевъзможни начини . Има по особено разбиране за секса и влага много чувства , нежност и гальовност с цел да усетиш силата на секса от духовната му страна и това е чудесно . Грубото хамалско съвокупляване е за простаците и некадърниците . Рибока е мъж в чиито прегръдки дамата може да намери онази топлина и дълбоки чувства , които я карат да се понесе витаеща из облаците и да се окаже , че наистина се намира на седмото небе - Там където трябваше да се озове с духовния гид - с мъжа Риби ....

"Научи се да слушаш и ще извлечеш полза дори от онзи, който не умее да говори" - Плутарх
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Отговорете с цитат
Мнение  
Като цяло намирам мъжете риби за приказни Embarassed , но честно казано малка част от тях ми се струват или много наивни или прекалено откъснати от реалността. Иначе са много готини и харесвани мъже като цяло, доста ухажвани.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Отговорете с цитат
Мнение  
долу горе е така...

Мнение Рибкииии 
Ах.... мъжът риби е просто всичко това, което искаш от един мъж... Те сда толкова мили и романтични, наваксват за двама! Не пропускат да ти кажат отново колко добре изглеждаш и колко си се разхубавила, да ти честитя празник и годишнина! Големи джентълмени, наистина галантни! Ах...големи красавци са повечето мъже от тази зодия...не могат да се оплачат от обожателки и ... има за какво Wink Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Зодия - Телец, Асцендент - Овен, Луна - Везни, Черна луна- Скорпион. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger ICQ Номер
Отговорете с цитат
Мнение  
бре брее те тези риби равни нямат! Smile но ти май имаш някой в предвид за това което казваш? Very Happy едва ли всички риби са такива.. ако не вярваш питай мама дали е толкова доволна.... Very Happy

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Отговорете с цитат
Мнение hah 
Ами много рибки познавам и всички са такива, конкретно за мъжете, понеже за тях говорим тук. Жените риби са по-различни Wink

Зодия - Телец, Асцендент - Овен, Луна - Везни, Черна луна- Скорпион. Smile Smile Smile
Отговорете с цитат
Мнение  
да де да и аз за мъжете говоря.. Wink абе не ми обръщай внимание.. не виждаш ли че завиждам че така хвалите рибите а не моета зодия.... Razz Razz

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Отговорете с цитат
Мнение Нем 
ах, драги.... като гледам колко са захвалили вашата зодия.... няма защо да ревнуваш, че хвалим и рибите!

Отговорете с цитат
Мнение рибки, я споделете 
как се сваля мъж-риби Embarassed Laughing , какво му прави впечатление в една жена?

Отговорете с цитат
Мнение  
Hmm, dreamtime, искаш да заплениш шаранче?! Very Happy Много хубаво! Само че, донякъде зависи и зодията ти, защото рибита са малко затворени и не споделят лесно чувставата си, а също така и не обичат дръзките и прибързани неща. Личен опит Wink

Отговорете с цитат
Мнение Mimsey, 
С въпросното шаранче се гоним от години - кога той мен, кога аз него Very Happy
Аз съм много плаха в отношенията си с него, така че няма как да действам дръзко, досега всички опити за сближаване са идвали от него Wink

Отговорете с цитат
Мнение yahooo 
Е, в такъв случай няма за какво да се тревожиш, след като е проявил интерес към теб и е направил "първата крачка", ти трябва да се оставиш на течението Wink

Отговорете с цитат
Мнение za mujete ribi 
dosega v jivota si imah 4-ma muje Ribi.Vsi4ki bqha mnogo razli4ni po harakter.Ob6toto mejdu tqh e,4e sa djentul meni,NO ADSKI REVNIVI.Izpadala sum v mnogo konfuzni situacii,bez da davam povod za revnost.Osven tova sa strahlivi da poemat iniciativata purvi.Ako v jivota ne im provurvi,stavat sprihavi,revnivi kompleksari,koito za da sa sigurni v teb,ili ti pravqt smu4ki,sinini i kakvo li o6te ne,ili te zlepostavqt pred priqtelkite ti kato flirtuvat s tqh.Dobre,4e ne sum revniva i sum 6iroko skroen 4ovek.
V kraina smetka oba4e,ne riskuvah da se omuja za muj-ribi

Отговорете с цитат
Мнение Re: za mujete ribi 
Toni_68, с теб съм съгласна само затова, че ако усетят , че не им върви в живота, се депресират и комплексират, но не съм съгласна с теб, че са ревниви. Не познавам мъж риби, който да е ревнив и явно да го изразява.

Отговорете с цитат
Мнение  
Rolling Eyes

Мнение  
Аз също не познавам ревниви риби. А, понякога е нужно, поне мъничко... чак ме е яд понякога Very Happy !!! Защо са толкова сдържани в емоциите си???

Отговорете с цитат
Мнение  
Има ли мъже риби на линия, които да ми отговорят? МОЛЯ! Very Happy

Отговорете с цитат
Мнение  
Oх, аз също се питам, защо са толкова сдържани в емоциите си понякога!? Crying or Very sad

Отговорете с цитат
Мнение  
Very Happy Как "понякога" - те винаги са сдържани в емоциите си ... Very Happy

Отговорете с цитат
Мнение  
Да, тук си наистина права... И си щадят и думите, когато, или ако решат да ги изразяват.....

Покажи мнения от преди:
Напишете отговор Страница 1 от 9
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети