:) Kak da postupq, kogato ne razbiram chovekut do men?

Зона на родените под знак Рак

:) Kak da postupq, kogato ne razbiram chovekut do men?

Мнениеот independent » 04 Мар 2012, 16:37

Zdraveite! Pisha za purvi put vuv forum i za men e dosta stranno... :)
Imax nqkolko mesechna vruzka s momche ot zodiq Rak, i dvamata sme na po 25 godini..zapoznaxme se v universiteta..
v nachaloto beshe prekrasno, posle ne znam kakvo se sluchi, vse oshte se chudq i sum adski naranena!
Az sum ot jenite, koito vinagi sa davali suveti na priqtelkite si kak da postupvat v podobna situaciq...vinagi sum bila yhajvana ot dostatuchno muje, vinagi sum se durjala na polojenie i sum poluchavala vsichko koeto poiskam i koeto vsqka jena spored men ochakva- cvetq bez povodi i s, ekskurzii izvun bg , iznenadi, prekrasni vecheri i tn...vseki edin ot predishnite mi priqteli se staraeshe da se chuvstvam jelana i poluchavah tolkova mnogo vnimanie!
Ne znam obache kakvo se sluchi s tozi chovek za koito pisha sega , ne znam dori dali zodiite imat vliqnie ili prosto zavisi ot choveka ?! Mnogo sum oburkana i oshte poveche naranena , a nai -loshoto e che ne se izmukvam ot tazi situaciq, a potuvam vuv vse po-dulboka dupka! Ne mi se vijda s nikoi, ne izlizam nikude..a povqrvaite mi az ne sum takava- zodiq Bliznak sum iii neshtoto koeto nai- mn obicham e da buda navun , sred prirodata, sred xora...
V nachaloto kogato trygnaxme toi beshe mnogo mil i az si pozvolih da si poigraq s nego, prosto iskah vnimanie! Jivqxme zaedno nqkolko meseca i priznavam,che nqkolko puti sum si trygvala , ne zashtoto ne mi beshe xubavo, no naistina iskax malko poveche vnimanie..i se nadqvax toi da trygne sled men i vsushtnost ne mi se iskashe da me puska da trygvam, samo che toi nishto ne napravi! A az ostanax s prust v ysta, zashtoto ochakvax da trygne sled men, kakto predishnite mi priqteli! Ne go napravi i az sama se vurnax... sled tezi mi izpulneniq i ne tolkova serioznoto mi otnoshenie v samoto nachalo, az se vliubix v nego!!! Zapochnax da pravq neshta, koito nikoga ne sum pravila do sega...dori predi se smeeh na priqtelki, che gotvqt na gadjetata si, gladqt i tn.. posle prosto se vliubix, az bqx tazi koqto praveshe iznenadite, karashe go da putyvame i prosto da pravim neshto zaedno! Imaxme edin etap koito beshe mn napregnat za nas i za men sled nego vsichko trqbvashe veche da e ok, da produljim napred(kakto i stana)i prosto da jiveem..da putyvame, da se zabavlqvame, da mislim za neshto po seriozno vuv vruzkata ni,da napredvame zaedno, prosto da imame obshti planove samo za nas dvamata!
I taka izvednuj doide momentut v koito toi resi che az sum go naprqgala i kogato se priberql v doma si ymoren ot rabota iskal da mu bude spokoino-skusa s men vednuj, az si trygnax ot doma mu(ne znaeki po kakuv nachin sum go napregnala, poneje osven da gotvq, podrejdam, pravq iznenadi i tn ne sum pravila neshto koi znae kolko naprqgashto za nego).. posle me potursi, subraxme se , vsushtnost az bqx sigurna che sled vsichki tezi razdeli i subiraniq -tozi put veche vs shte bude ok i tova shte e posl. ni razdqla... posle pak trygnaxme, az obache ne se vurnax da jiveq v negoviq dom otnovo, (ot provinc. sum, no ot dulgi god jiveq v SF), namerih si jilishte v koeto sum i sega...chestno kazano sled vsichkite mu prikazki che mu bilo napregnato ot men i tn. bqx ymorena, no vse pak iskah da sme zaedno! Samo che bqxme zaedno, no jiveehme razdeleni i kogato vleznax otnovo v doma mu mi beshe strashno grozno i ne mi beshe priqtno, no go obichah-moje bi shtqh da se vurna nqkoi den... posle doide NG na koqto toi iskashe da sme zaedno, az ne otidox s nego, bqx s roditelite si..za purvi put ot tolkova god nasam... i sled nova godina veche neshtata ne bqha sushtite! Sled okolo dve sedmici toi skusa s men okonchatelno, otnovo ne razbrax zashto !
Sega se vkliuchva kogato toi pojelae, az ne sum go chuvala no mu pisha ponqkoga v skype, a toi ne mi otgovarq!
Kogato se razdeli s men okonchatelno mi blagodari,che sum go izvadila ot chernata mu dupka(poneje dve godini predi men e imal vruzka s dr momiche, koeto go e zarqzalo i e bil mn naranen spored dumite mu, sklonna sum da mu vqrvam),blagodari mi za vs koeto sum napravila za nego(az naistina napravix mnogo, no nqmam vreme da pisha sega), kaza mi che ne iskal da me naranqva poveche (makar che az i duma ne mu bqx spomenavala za tova kolko mn me naranqva naistina, prosto bqx reshila da sum s nego vupreki vsichko) , kaza mi che se nadqva da ne sum tolkova naranena kolkoto toi e bil kogato predishnata mu go e ostavila i dori se razplaka, iskal da si ostanem dobri priqteli i pak da mu xodq na gosti, da mi gotvi i tn, edva li ne da si spodelqme za nastoqshtite ni gadjeta ... a az prosto stoqh kato frasnata s kamuk po glavata i mulchax, prosto zashtoto ne ochakvax i ne znaeh kakvo da pravq, poneje vinagi sum bila ot drugata strana! Prosto si trygnax bez da kaja nishto-osven kimane s glava i tn.,sled sedmica mu pisax s skype, nai-golqmata mi greshka ever!!! I nai-loshoto e che ne se durjah kato dama , a mu napisah vsichko koeto mi beshe v glavata, dori go obidih nqkolko puti za tova kolko e glupav da iska priqtelstvo pri polojenie che sum vliubena v nego, absoliutna glupachka!
Sega mu pisha neshto obshto, kato:kak si? i toi ne otgovarq..
i vuprosut mi e kakvo vijdate vie vuv vsichko tova, az ne znam...ne znam kakvo da pravq... trygnax si ot nego i ponqkoga iskam da se vurna, dr put prosto da bqgam-takuv chovek ne e za men! No se chudq kakvo e ot drugata strana? Samo izpolzvane li beshe ot negova strana, prosto igra??? :(( Vie kak mislite?
independent
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот klory » 04 Мар 2012, 16:50

Здравей,
Първото което мога да ти кажа е: "добре дошла в клубът на връзките с господа РАЦИ". Второто е, ако се поразровиш малко в форума, може да намериш някой от отговорите който търсиш. Да това е зодия РАК, те са такива и действат така. Аз в момента се боря с един такъв господин и мога да кажа, че сме съвсем в ранен стадий на отношенията ни ако мога така да ги нарека, но ме боли и не издържам понякога от действията му, от отношението му към мен. За това горе главата, не го търси остави го малко сам, да лесно е да се каже, но това е решението с тези зодии.Да те е използвал не мисля, те влагат много когато са с даден човек и ти е казал тези думи за да излезе от ситуация. Повярвай той ако иска да сте заедно ще бъдете, но вече ти ще си решиш да ли искаш да бъдеш с такъв човек до себе си, да ли това което той ти дава те удовлетворява :)
Последна промяна klory на 04 Мар 2012, 23:47, променена общо 1 път
klory
наблюдател
наблюдател

:)

Мнениеот independent » 04 Мар 2012, 17:32

Здравей, klory! :)
Честно казано не очаквах някой да отговори на съобщението ми, но много се радвам че не оправдах очакванията си! :)
Аз не съм търсила господина, вече ще станат 2 месеца. Всеки път започвам да пиша или да му звъня и после просто оставям тел. и започвам да се чудя, защо той постъпи така! :) Ако бях сигурна, че той има чувства или поне ако реши да направи нещо или даде знак, няма дори и за миг да мисля и ще отида веднага до него. Но за съжаление няма нищо от негова страна, дори нямаме близки общи приятели с които да говоря и да ги попитам какво се случва там. Всички мои приятели ме съветват да продължавам напред и да не се тормозя защото този човек въобще не заслужава вниманието ми, но... все пак още се връщам към всичко това с моите си въпроси.
Може би просто трябва да говоря с него на четири очи и да го попитам директно, защо така постъпи...просто искам да знам истината, а не да се чудя?! Но още събирам смелост, защото когато не е до мен съм горе долу добре, когато е пред мен- тогава вече съм безсилна и съм под негово влияние!
А ти бягай бързо, защо въобще стоиш до него при положение, че те наранява..заслужава ли си?
Аз се лиших от някои неща докато бях с него, пътувания, приятели и тн., дори все още съм затворена вкъщи и не ми се излиза с никой, понеже настроението ми е скапано!
И знаеш ли, Най-лошото нещо което ми казза той, когато се раздели с мен беше, че след толкова време заедно (почти година, още повече че поживях до него)->аз съм знаела за него всичко, а той за мен не знаел нищо!!! :roll:
Ах, колко добре се чувствам сега , след като споделих толкова неща тук! :)
:wink:
independent
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот messerschmitt » 04 Мар 2012, 23:58

Ще ти мине това настроение, спокойно. ;) Близнаците сте подвижна зодия, тъй че по-бързо се отърсвате. :) Все пак идеята да поговориш с него на 4 очи мисля, че е най-добрата и ще е хубаво да го направиш. :)

Мисля, че той нито те е използвал, нито си е играл, а наистина е имал чувства. Що се отнася до окончателната раздяла след НГ, мисля, че преди това е имал някакви колебания относно теб, но след като си предпочела родителите си пред него, нещо се е обидил явно и това е наклонило везните.
Аватар
messerschmitt
любител
любител

Мнениеот kalina » 08 Мар 2012, 09:08

Понеже ме мързи да чета на латинеца, ще пиша само по заглавието на темата- него се напънах да прочета.
Като изключим астрологията, а аз я изключвам вече доста често в този форум, защото се превърна в изповедалня, ще ти кажа, че законът за разбирането на някого, е той да се разкрие. А за да го направи, трябва да бъде провокиран. Задавай отворени въпроси!!! На него, на себе си.... И често ЗАЩО!
Слънчево- Лунен- Изгряващ ..... Котарак :)

Искам да бъда честна в отношенията си с живота. Но животът е такава гад, че все пак ще ме излъже.
Аватар
kalina
любител
любител

Назад към Рак