от какво се обижда близнаците

Зона на родените под знак Близнаци

от какво се обижда близнаците

Мнениеот Емили » 24 Апр 2007, 15:25

Близнаците - ако...

- им вземете думата. Хората от този знак са истински щастливи, когато общуват, говорят, изказват своето мнение. Те могат да ви простят, ако не ги слушате внимателно. Но ако вие самите искате да блеснете с красноречие и не им дадете да се изкажат, то обидата е налице;
- им кажете, че вчера са били на съвсем друго мнение, отколкото днес;
- заставите да се отчитат за всяка минута в работата и почивката си. Още по-ужасно ще бъде, ако вие се опитате да контролирате свободолюбивите Близнаци с помощта на телефона;
- - не завършите фразата, която се отнася до тяхната личност, с напълно конкретен извод. Близнаците са мнителни хора. На тях винаги им се струва, че говорещият има предвид нещо съвсем друго.
зодия Риби, асцендент Скорпион, Луна във Везни

"Научи се да слушаш и ще извлечеш полза дори от онзи, който не умее да говори" - Плутарх
Аватар
Емили
любител астролог
любител астролог

Мнениеот alcheto » 14 Май 2007, 09:34

и твърде често са доста свидливи...
Ако искаш мир, готви се за война!
Аватар
alcheto
любител астролог
любител астролог

Мнениеот Mimsey » 14 Май 2007, 15:07

И са адски тънкообидни! И много мразят, когато им се направи забележка :?
Любовта е отговорът на всички въпроси! :)

Зодия - Телец, Асцендент - Овен, Луна - Везни, Черна луна- Скорпион. :) :) :)
Аватар
Mimsey
любител астролог
любител астролог

Мнениеот alcheto » 15 Май 2007, 20:06

голяма част от дамите близнаци са изключително красиви физически :D :D :D
Ако искаш мир, готви се за война!
Аватар
alcheto
любител астролог
любител астролог

Мнениеот b_i_l_i_1989 » 22 Май 2007, 20:06

Ne vinagi sa gotovi za voina i ne vsi4ki.Osven zodiqta ima zna4enie i haraktera na 4ovek. :)
Аватар
b_i_l_i_1989
новопостъпил
новопостъпил

Za Bliznacite-jeni

Мнениеот suzanna » 26 Окт 2007, 11:51

Bliznak sum, kontaktna sum obshtitelna, turpeliva, ne sum obidchiva nito svidliva, daje obratnoto.
Imam Luna vuvu Vodolei v horoskopa si. Moje li niakoi da ja raztulkuva
One of those Gemini you probably like
Аватар
suzanna
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот fiama » 30 Окт 2007, 18:07

Ot kakvo se obijdat bliznacite li, ami ot tova che ni narichat povurhnostni naprimer . A, i vseobshto prietoto mnenie che sme bili dvylichni. Mnogo e tupo kato kajesh na niakoi che si zodia bliznaci i toi da ti se izkaje s replikata " aha zodia dvylichnik" gadnichko e nali.
Това което не ни убива ни прави по силни
Аватар
fiama
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот dimirova » 01 Окт 2008, 19:20

Криво разбрано е твърдението двуличен никъде не е споменато че близнаците са двулични:Твърдението и тълкуването е че сме двойнствени а за тези които не са наясно със значението на думата двойнствен обяснявам:Който се разбира или тълкува по два начина.имаме две мнения а това в повечето случаи е прекрасно знаем винаги и още едно. Аз съм типичен представител на зодията си сърдя се бързо но и бързо ми минава не обичам да ме прекъсват но кой обича, обичам да говоря много но съм и добър слушател но всеки близнак знае и да се извинява когато бърка . :lol:
dimirova
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот gcvetkova » 01 Окт 2008, 19:52

dimirova написа:Криво разбрано е твърдението двуличен никъде не е споменато че близнаците са двулични:Твърдението и тълкуването е че сме двойнствени а за тези които не са наясно със значението на думата двойнствен обяснявам:Който се разбира или тълкува по два начина.имаме две мнения а това в повечето случаи е прекрасно знаем винаги и още едно. Аз съм типичен представител на зодията си сърдя се бързо но и бързо ми минава не обичам да ме прекъсват но кой обича, обичам да говоря много но съм и добър слушател но всеки близнак знае и да се извинява когато бърка . :lol:

Съгласна напълно, не обичам когато говоря да не ме излушват идва ми да го фрасна чак :lol: слава богу нямала съм неприятности досега :lol: въпреки че съм вдолейчо, асцедента ми близнаци и той провокира :lol:
Слънце Водолей
Асц Близнаци
Луна Дева
Аватар
gcvetkova
любител астролог
любител астролог

Мнениеот mimi_svt » 23 Фев 2009, 18:23

bliznacite vinagi si imat 2 strani te ne sa dvyli4ni tova si im e v zodiqta xorata sa dvuli4ni te se nay4avat da sa takiva ne samo bliznacite sa dvuli4ni poznavam nmogo xora koito sa dvuli4ni no ne sa bliznaci :wink: :idea:
mimi_svt
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот smelly_cat » 09 Май 2009, 13:50

Според мен близнаците са доста двулична зодия и имат така наречените "моменти" ,когато казватe нещо и те започват да се "зъбят" срещу вас и след известно време (да кажем 1 час) идват и започват да ви гушат и да ви се "подмазват". Плюс това близнакът почти винаги знае как да изиграе картите си в негова полза ,те са от хората ,които не обичат приятелите им да са по-изявени от тях и дори и да се *преструват* ,че се радват за тях ,тайничко се надяват да се провалят. Също така близнаците обичат да се налагат и да контролират , наистина удобни са за приказка ,но за приятели просто по мое мнение не стават. Биха ви помогнали ,ако ги помолите за услуга ,но биха ви и прецакали ,ако не са "на кеф" . Страшно двулични хора ,когато ги накърните с нещо без да искате,ако не ви нападнат на момента ,след това тайничко ще говорят на другите хора срещу вас и ще се оплакват - не обичат хората ,които имат повече познанства и приятели от тях. Не се разбират с индивидуалистите защото сами по себе си те искат да са такива. Талантливи са ,може би това компенсира част от характера. Представят се за страшно добри душички и точно когато най-малко очакваш те "преебават". Склонни са да имат тайни ,за които ще разберете СЛУЧАЙНОТ от друг човек .Не са от хората ,които се доверяват ,но се сърдят ,ако не им кажете нещо.

И с риск да бъда намразена от всички близнаци във форума ще кажа ,че найстина не са от хората ,които са лоялни . Засега съм виждала само близнак-близнак най-добри приятели (които гледаха да се прецакат един друг колкото се може повече). Когато видят ,че нямат полза от някой човек ,спират да му се "четкат" и дори са склонни да изяват лошо мнение за него пред други хора ,въпреки че дори не го познават. Гледат на приятелите си като на "средства" ,които да използват ... след определено време.

Но за край ще кажа евала ви близнаци с готини асценденти - ИСКРЕНО ВИ СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА НАПИСАНОТО - просто така и не срещнах свестен близнак до сега.

Опровергайте ме ,ако можете.Дерзаите ! =DDD

П.С. Аз самата съм с Асцендент Близнаци - искрено се надявам хората да не ме възприемат като описаните по-горе "близнета" ,хващала съм се на няколко пъти ,че и аз завиждам на приятели ,че обичам да имам тайни , че не искам да споделям с другите - но поне не очаквам те да го правят за мен. Тайничко се надявам да съм взела най-хубавото от Близнака , за което не стана дума (може би защото просто изгубва блясъка си пред характера им) - те са страшно общителни и образовани , особено начетени и нещото за което най-много им се възхищавам е ,че никога не спират да се борят , но понякога "ЦЕЛТА НЕ ОПРАВДАВА СРЕДСТВАТА (използваните приятели)" - има и други начини ;)
Just go ahead now :)

Зодия Телец , Асцендент Близнаци , Луна в Телец .
Аватар
smelly_cat
любител
любител

Мнениеот Skarlet60 » 09 Май 2009, 14:12

Знаеш ли,мила,много си далеч от истината.Не си вади заключения от 2-3 - ма Близнаци. Аз по принцип вече почти не срещам лоялни хора,което ще рече,че няма между тях само Близнаци. Моят съпруг е Близнаци и цял живот ме подкрепя/вече 30 г./ както финансово,така и морално по отношение на моето вечно учене.И никога не се е страхувал,че ще стана по-умна и по-успяла от него. :D Да не говорим,че и единия от синовете ми е Близнаци,както и майка ми/Бог да я прости/. Близнаците са толкова свободолюбиви и толерантни,пък за властност и налагане изобщо няма място за приказки. Бля,бля....
Аватар
Skarlet60
астро гуру
астро гуру

Мнениеот BlackBetty » 10 Май 2009, 11:37

Скарлет, много съм съгласна с теб :) а това да имаш такъв мвж до себе си и да те обича ве истинско богатство!
Слънце в Козирог, Асцендент Дева, Луна в Рак http://vbox7.com/play:ad74428c
Аватар
BlackBetty
любител астролог
любител астролог

Мнениеот жаси » 05 Дек 2009, 18:47

:D ами от чернич хумор на стрелеца :lol: :lol: :lol: .Имам ги 3 броя мъж дъщеря и брат мн ми е трудно понякога.В зависимост от настрението ето в момента най-малкия близнак пак се сърди немога шечееееее :D
Слънце в стрелец--луна в лъв--асц.близнаци лилит-телец
Аватар
жаси
наблюдател
наблюдател

Мнениеот smelly_cat » 17 Дек 2009, 16:04

Много се обиждат ,ако се шегуваш с тях - те с теб могат ,но ти с тях не . Както и ако не ги слушаш - по тази причина могат и да те намразят дори !
Just go ahead now :)

Зодия Телец , Асцендент Близнаци , Луна в Телец .
Аватар
smelly_cat
любител
любител

Мнениеот Rositsa » 17 Дек 2009, 23:33

Hi,Smelly-cat,i az kato teb sam sreshtala samo tozi rod blizneta,osobeno zenite,ot zavist ne mogat da fokosirat pogleda si,a kolko zlobichkaaa, i ne sa lecntar tezko ti,a kak lazat,nikoi ne moze da im sapernichi,
...A koi li e yspjl da ne izstrada,tova nebe,koeto vodi v ada...M.Buan
aroti

Vodolei,ascendent-vodolei;slance-vodolei;luna-kozi rog;mars-ribi,lilit-bliznaci
Аватар
Rositsa
любител
любител

Мнениеот pecuna » 18 Дек 2009, 12:17

Rositsa написа:Hi,Smelly-cat,i az kato teb sam sreshtala samo tozi rod blizneta,osobeno zenite,ot zavist ne mogat da fokosirat pogleda si,a kolko zlobichkaaa, i ne sa lecntar tezko ti,a kak lazat,nikoi ne moze da im sapernichi,

Абе хора, защо не пишете на кирилица.... тази шльокавица има доста варианти за изписване на някои букви, че просто се обърквам и не мога разбера какво сте написали... :?:
Слънце- Близнаци; Асц.- Лъв; Луна- Рак; Лилит- Козирог
Венера, Юпитер, Марс - Лъв
Меркурий- Близнаци
Уран, Нептун- Козирог
Сатурн- Водолей
Плутон- Скорпион
Хирон- Рак
When everything goes wrong . . . remember that it could be still worse!
Аватар
pecuna
любител астролог
любител астролог

Мнениеот Rositsa » 20 Дек 2009, 08:58

Podnasjm izvinenij,no njmam kirilica,a i edna pravopisna greshka imam,az imam lilit v bliznaci,i predpolagam/ne sam tolkova znaeshta/che za tova imam problemi v otnishenijta si s tjx,a inache sme ot edna grypa i bi trjbvalo da se razbirame,to mai vsichki sme si ednakvi,nali sme si xora-zemljni,za sebe si samo edno dobro moga da kaza-nikoga ne zavizdam,kastrirana sam ot tova chyvstvo
aroti

Аватар
Rositsa
любител
любител

Мнениеот tsvetka » 05 Апр 2010, 00:47

Rositsa написа:Hi,Smelly-cat,i az kato teb sam sreshtala samo tozi rod blizneta,osobeno zenite,ot zavist ne mogat da fokosirat pogleda si,a kolko zlobichkaaa, i ne sa lecntar tezko ti,a kak lazat,nikoi ne moze da im sapernichi,

Само да ти кажа, че докато говоря с човек, когото не понасям органически, външно и вътрешно си отклонявам погледа. Т.е. не го фокусирам. Ако си видяла лошата страна на Близнака/предполагам вече се сещаш че съм тази зодия/ явно си била нелицеприятна.

П.с. не разбирам думата lazat, това лъжат ли е или лазят? Сигурно лъжат. Да лъжа,когато искам да се отърва от някой. Да ми се махне от главата, защото не ми е приятен. Да ми стане неприятен някой нищо не трябва да прави. Само да мрънка и да е пасивен във всичко. :P То не от самият човек. От мен си е. :lol: :lol: :lol:

По темата - обиждам се от неизпълнени обещания за важни неща, защото винаги ги изпълнявам спрямо другите.
- обиждам се при упреци без покритие от много близки хора!
- обиждам се от некоректност....
Това е...
tsvetka
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Rositsa » 05 Апр 2010, 20:41

Hi,edno ot novite neshta,'Tainata vecherj' na DA Vinchi,apostolite sa 12,vseki olicitvorjva edna ot zodiite,a v sredata e Xristos-Slanceto,Ot djsno ndjsno,na ljvo,tozi koito govori na yxoto na saseda si ,a s rakata si sochi dryg e Bliznaci,Uda e Skorpion,shte se opitam da preveda statijta v sledvashtite dni :wink:
aroti

Аватар
Rositsa
любител
любител

Следваща

Назад към Близнаци